Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Уряд захищатиме трудових мігрантів - громадян України Друк
Новини
Четвер, 21 січня 2010, 12:38

Трудовые мигранты - граждане УкраиныПрес-служба Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва повідомляє, 20 січня на засіданні Уряду з ініціативи Держкомпідприємництва було прийнято рішення про утворення Ради з питань трудової міграції громадян України при Кабінеті Міністрів України. Створення Ради, склад якої сформували громадські об’єднання українців з багатьох країн світу, є одним із кроків формування та реалізації державної політики у сфері соціального захисту трудових мігрантів – громадян України, які працюють сьогодні за межами України.

Трудові мігранти, нарешті, отримали дієвий механізм впливу на владні рішення щодо вдосконалення нормативно-правової бази з питань соціального захисту наших співвітчизників, створення правових, економічних та організаційних умов для повернення трудових мігрантів в Україну.

Відповідно до покладених на них завдань, члени Ради, зокрема, мають право розробляти та вносити на розгляд Уряду пропозиції щодо правового регулювання відносин, пов’язаних з перебуванням трудових мігрантів за кордоном, недопущення обмеження їх прав, збереження громадянства України.

Серед завдань цієї Ради стоятимуть такі, як підписання угод з країнами світу та Європи щодо взаємного визнання:

  • легітимності посвідчень водія,
  • трудового стажу,
  • середньої медичної освіти тощо. 
Як повідомляє Держкомстат України за січень-листопад 2009 року з України вибуло 18 тисяч осіб, за аналогічний період попереднього року кількість осіб, що вибуло за межі України становила 20,8 тисяч осіб.

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua