Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Освітянам, поштарям та лікарям збільшено зарплату Друк
Новини
П'ятниця, 22 січня 2010, 11:33

Тимошенко в Кривом РогуМедики, освітяни та працівники культури вже з 1 січня 2010 року отримують підвищені заробітні плати. Про це Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила під час наради в міській раді Кривого Рогу.

За словами Глави Уряду, незважаючи на те, що Верховна Рада не прийняла бюджет на 2010 рік, Уряд ухвалив постанову, відповідно до якої з 1 січня цього року медики отримають надбавку за стаж, а заробітна плата освітян, які працюють в системі середньої освіти та працівників культури підвищена на 20%, повідомляє прес-служба Кабінета Міністрів України.

«Сьогодні казначейство й Міністерство фінансів допрацьовують останні документи для того, щоб почати проводити ці виплати», - підкреслила Юлія Тимошенко. Також Глава Уряду повідомила, що Уряд наполягатиме на ухваленні закону щодо надання статусу державних службовців освітянам.

Крім того, Прем’єр-міністр зазначила, що всі планові видатки бюджету 2009 року, які не були профінансовані через кризові явища, будуть профінансовані в бюджеті 2010 року.

Нагадаємо, що за минулий рік Урядом було зроблено такі заходи з підвищення заробітної плати:

Аналітичний відділ
Порталу Трудове право

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua