Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Безробіття скорочується - допомога по безробіттю росте Друк
Новини
Середа, 27 січня 2010, 13:49

Юлия Тимошенко о безработице в Украине

Уряд забезпечив зменшення рівня безробіття в Україні в умовах кризи і надалі реалізовуватиме низку нових державних програм зайнятості, які дозволять громадянам отримати нові робочі місця. Про це Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила під час відвідування Хмельницького міського центру зайнятості у рамках її робочої поїздки до Хмельницької області.

Державний комітет статистики оприлюдним показники зареєстрованого безробіття в Україні, згідно з якими кількість зареєстрованих безробітних у відсотках до населення працездатного віку скоротилося на 40% та сновило на 1 січня 2010 року 1,9%.

Станом на 1 січня 2010 року кількість осіб із статусом "безробітний" становила 532 тисячі осіб, що на 19,8 тис.осіб більше, ніж у попередньому місяці. Загалом за весь 2009 року кількість зареєстрованих безробітних скоротилася на 313 тисяч осіб або на 37%.

Середній рівень державної допомоги по безробіттю становив у грудні 2009 року 656 грн., що на 6 грн. більше, ніж в попередньому місяці, при цьому розмір прожиткового мінімуму, встановленого на цей період - 701 грн.

Динамика безработицы в Украине за 2009 год

У грудні поточного року співвідношення попиту та працевлаштування робочої сили становила 66:35, тобто на 66 заявлених вільних місць було працевлаштовано 35 осіб.

Аналітичний відділ
Порталу Трудове право

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua