Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
В школах буде введено посаду бухгалтера Друк
Новини
П'ятниця, 29 січня 2010, 18:30
Должность бухгалтера в школахМіністерство фінансів розглянуло звернення Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки щодо використання коштів бюджетними установами (закладами) соціально-культурної сфери.

Як ідеться у листі Мінфіну № 31-17010-02-10/1443 від 26 січня 2010 року "Щодо виконання доручення Кабінету Міністрів України №726/1/1-10 від 14.01.2010", з метою розширення прав загальноосвітніх навчальних закладів прийнято розпорядження Кабміну №1564-р від 8 грудня 2009 року "Про першочергові заходи щодо забезпечення розширення автономії загальноосвітніх навчальних закладів", яким встановлюється норма, згідно з якою бюджетні установи приймають рішення щодо відкриття реєстраційних рахунків та спеціальних реєстраційних рахунків у територіальних органах Державного казначейства для бюджетної установи самостійно, за рішенням трудового колективу.

У зв'язку з цим у Міністерстві фінансів зазначають, що в бюджетних установах, які приймуть рішення про відкриття в органах Державного казначейства реєстраційних та спеціальних реєстраційних рахунків та самостійне ведення бухгалтерського обліку, під час затвердження штатної чисельності працівників цих установ буде вводитися посада головного бухгалтера (бухгалтера) в межах фонду заробітної плати.

Для бюджетних установ, які приймуть рішення про відкриття реєстраційних рахунків, але продовжуватимуть обслуговуватися централізованою бухгалтерією, збережеться встановлений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19.08.09 №1007-р порядок відкриття рахунків.

За матеріалами http://osvita.ua

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua