Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Роботу 70 нелегалів припинено в Закарпатській області Друк
Новини
Середа, 21 квітня 2010, 14:59

Нелегальная работа в кол-центре раскрыто налоговой милициейУ результаті заходів, проведених працівниками податкової міліції ДПА у Закарпатській області спільно з працівниками управління служби безпеки області щодо виявлення незареєстрованої робочої сили, отримано оперативну інформацію про те, що приватний підприємець з Берегівщини організував діяльність колл-центру з використанням найманих працівників без укладання трудових угод, не сплачуючи до бюджету відповідні суми податків.

Основна діяльність цього колл-центру була зорієнтована на обслуговування клієнтів однієї з сусідніх прикордонних країн. Інформація для роботи центру надходила засобами мережі Інтернет.

Так, 09.04.2010р. працівники податкової міліції спільно з працівниками підрозділу оподаткування фізичних осіб Берегівської ОДПІ провели перевірку підприємця, в результаті якої виявлено, що він орендує у центрі м.Берегова приміщення площею майже 130 кв.м і надає послуги у сфері консультування з питань комерційної діяльності, управління, інформатизації та маркетингу.

Для здійснення цієї діяльності використовувалася наймана робоча сила 70 осіб, які працювали у дві зміни по 35 осіб. Орієнтовна заробітна плата становила від 800 до 1500 гривень. В переважній більшості це студентська молодь, необізнана у трудовому законодавстві.

У результаті проведеного обстеження орендованого підприємцем приміщення було виявлено 60 робочих місць, обладнаних столами, комп’ютерами з навушниками та іншою гарнітурою, необхідною для здійснення такої діяльності. Всього в приміщенні було товарно-матеріальних цінностей на загальну суму майже 300 тис.грн.

На даний час в результаті проведених заходів розпочато позапланову документальну перевірку «кмітливого» підприємця.

За умови доказу порушень господаря даного кол-центру очікує відповідальність не тільки за ухилення від сплати податків, але й за порушення вимог трудового законодавства щодо необхідності оформлення трудових відносин, щодо дотримання вимог санітарії та гігієни в офісному приміщенні.


За матеріалами www.mukachevo.net

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua