Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Бій з чорними зарплатами по-одеські Друк
Новини
Субота, 24 квітня 2010, 11:10

Боротьба з черними зарплатами в Одессі

На виконання завдань, поставлених Президентом України перед Урядом планів виконавчої влади щодо підвищення соціальної захищеності населення щодо боротьби з тіньовими зарплатами та з метою виявлення та руйнування схем ухилень і мінімізації податкових зобов’язань ДПА України ініційовано операцію «Бюджет».

Так у поточному році податківцями Одеської області при проведені документальних перевірок суб’єктів господарювання встановлено 134 факти порушення податкового законодавства по питанню виплати заробітної плати в “конвертах”, за рахунок “тіньових” коштів, по яким додатково мобілізовано до бюджету майже 700 тис. грн. платежів.

Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб.

З метою контролю за дотриманням вимог чинного законодавства з питань оплати праці та станом погашення заборгованості із заробітної плати податковими органами Одеської області постійно проводиться індивідуальна робота з керівниками підприємств щодо погашення заборгованості по заробітної платі. В поточному році проведено бесіди з керівниками 166 підприємств, в результаті - заборгованість перед власними працівниками погасили100 підприємств, а до бюджету надійшло 694,0 тис. грн. податку.

Відповідна робота проводиться і з платниками, які нараховують заробітну плату штатним працівникам у розмірі нижчому за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством. З початку року податковими органами області проведено індивідуальну роз’яснювальну роботу з керівниками 771 підприємства, які нараховували заробітну плату. Протягом 2010 року підвищили рівень заробітної плати 472 підприємства, це дало можливість поповнити бюджет на 175,7 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб.

За матеріалами за матеріалами управління оподаткування та аудиту фізичних осіб в Одеській області

 

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua