Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
За прикладом Європи пропаганда збільшення пенсійного віку Друк
Новини
Четвер, 29 квітня 2010, 12:14

Пенсионная реформа о повышении пенсионного возраста"Сьогодні видатки на пенсійне забезпечення в Україні складають близько 16% ВВП - це найбільший показник у світі. І це показник майже вдвічі вищий, ніж в Європі", - підкреслила Джаніна Ярузельські. Про це в ході міжнародної конференції «Пенсійна реформа в Україні» заявила директор Місії проекту розвитку ринку капіталів в Україні Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Джаніна Ярузельські.

Як повідомляє Міністерство праці та соціальної політики України Пенсійним фондом України профінансовано виплати пенсій та грошової допомоги cтаном на 25 березня поточного рокубуло в сумі 14 771,3 млн. грн.

За словами пані Ярузельські, пенсійна реформа в Україні є життєво необхідною, як в площині подолання економічних проблем, так і забезпечення соціального достатку громадян.

Вона зауважила, що солідарна модель пенсійної системи, яка дає на сьогодні в Україні є однією з причин бюджетної кризи в країні.

Згідно з дослідженнями USAID дедалі більше європейських країн приходить до збільшення пенсійного віку. Так, у Франції введено систему «автоматичного» пенсійного віку, коли у громадянина є право працювати до 70 років. В Іспанії схвалено план поступового підвищення пенсійного віку з 65 до 67 років, починаючи з 2013 р. У Фінляндії затверджено стратегію уряду поступово підвищити визначений законом пенсійний вік до 65 років за 12 років, починаючи з 2011 р.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надала Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,6 мільярда доларів.
 

За матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua