Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Погодинна оплата праці - інструмент тінізації зарплати? Друк
Новини
Вівторок, 25 травня 2010, 13:47

Почасовая оплата труда, как способ уйти в теньПісля 10 років розмов в Україні нарешті зробили перший крок до погодинної оплати праці. Чи виграють від цього українці? Про це – інтерв‘ю з Павлом Розенком, першим заступником Міністра праці та соціальної політики 2005-2010 років.

bullet_ball_glass_red.pngНа ваш погляд, це дійсно крок до європейського рівня життя, або, навпаки, враховуючи, що профспілки не у захваті, роботодавці також обережно ставляться до цього. Чого українцям очікувати? Підвищення, зниження заробітної платні?

У нас, як завжди, все невідоме лякає. І тут потрібно, безумовно, враховувати всі «за» та «проти» цього процесу. Однозначно, введення погодинної оплати праці – е ринковий механізм, це наближення до європейської моделі розвитку держави. Разом з тим, чітко усвідомлюючи те, що ми – ще не держава, яку можна назвати державою з ринковою економікою, у нас не працюють ті закони. Нажаль, у нас робітники не вміють захищати свої права, роботодавці дуже часто ці права порушують. Ми можемо констатувати той факт, що дійсно побоювання погодинної оплати праці мають місце та вони, нажаль, не безпідставні.

bullet_ball_glass_red.pngТобто хотіли як краще, а вийшло як завжди. З‘явилася інформація, що роботодавці не можуть платити менше 5 гривень за годину роботи. Якщо елементарно підрахувати 5 гривень на 8 робочих годин та на 21 робочий день в середньому, отримаємо 900 гривень з копійками. Це ще менше, ніж зараз отримують люди. Чине вийде так, що ми бажаємо рухатись в Європу, отримувати європейський рівень життя, а нашою підсвідомістю ми залишаємось там, у післярадянському просторі.

Розмір мінімальної погодинної оплати праці встановлено законом про Держбюджет. Дійсно, цифри до початку року становлять 5,2 гривні за годину, в кінці року вони виростуть до 5,5 гривень, і фактично вони розраховуються з мінімальної заробітної плати, встановленого теж законом України про Держбюджет , яка до кінця року буде близько 924 гривень.

Тому, кроком вперед цей процес назвати не можна. Це фіксація тієї мінімальної заробітної плати, яка існує на сьогоднішній день у чинному законодавстві України. Треба зрозуміти, що наша країна десятками років розвивалася за своєю системою оплати праці, за своєю системою тарифікації. У нас була радянська система помісячною, потижнево тарифікації, кодекс законів про працю, де встановлена 40-годинний робочий тиждень - це була встановлена прив'язка до мінімальної заробітної плати. Тут є спроба запровадити ринковий механізм. Знову таки, кажу, на жаль, це може бути використано неправильним чином і, на жаль, погіршить як стан працівників, і, найголовніше, відносини між державою та роботодавцем.

bullet_ball_glass_red.pngЗ приватними підприємствами більш-менш зрозуміло. Там сам роботодавець домовляється з підлеглим, встановлюється певна оплата праці, а бюджетники?

На сьогоднішній день мінімальна погодинна оплата праці в перерахунку дає ту ж мінімальну заробітну плату, місячну, яка встановлена згідно із законом України про Державний бюджет. Але ви правильно сказали, що тут є питання про працівників бюджетної сфери. Ми всі знаємо рівень її фінансування, швидше, рівень її недофінансування. І якраз цей механізм погодинної оплати праці є ризиком для того, що відбудеться скорочення чисельності персоналу держустанов, хоча на сьогоднішній день, постанова Уряду вимагає окремого рішення Уряду щодо бюджетних організацій. Але не виключено, що скоро з'явиться ця постанова Уряду, який введе погодинну оплату праці працівників бюджетних організацій. Навіщо це робитиметься. Не для кого не секрет, що було зобов'язання підвищувати соціальні стандарти, яке формально виконано. Разом з тим, бюджетні організації фактично отримують фонд оплати праці на рівні попереднього року.

bullet_ball_glass_red.pngТобто це підвищення соціальних стандартів нічим не фінансується?

За прогнозами всіх експертів, які оцінювали закон про соціальні стандарти, що, на жаль, виконати його в повному обсязі - не можна. А якщо виконувати, то це буде найгірша ситуація перш за все для тих, кому сплачується заробітна плата.

Адже керівник зараз стоїть перед вибором, або йому потрібно скорочувати персонал, переходити на погодинну оплату праці і таким чином скорочувати робочий час і скорочувати зарплату. Або показувати заборгованість по зарплаті. А це вже - кримінальна відповідальність. Тому що ще раз повторю, фонд оплати праці залишається на рівні попереднього року, а зарплати необхідно піднімати.

bullet_ball_glass_red.pngЧи буде сприяти це нововведення виведенню зарплат з тіні?

Ця ситуація залежить від позиції державних органів і їх можливості реагувати на порушення законодавства у сфері оплати праці роботодавцями, тому що сьогодні встановлення погодинної оплати праці дає легальний механізм роботодавцю зменшувати формально, на папері обсяг виробництва, обсяги відпрацьованих годин і як наслідок - уводить в тінь заробітні плати. Виведення в тінь зарплати означає, що у нас буде зменшена база оподаткування і у нас будуть зменшені відрахування і в пенсійний фонд, і всі фонди загальнообов'язкового державного страхування. На мій погляд, даний Уряд має сконцентруватися саме на питаннях детінізації зарплати, а не давати роботодавцям механізм для виведення їх у тінь.

За матеріалами  http://ubr.ua

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua