Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Разом з перевіркою від Мінпраці очікуємо і Держгірпромнагляд Друк
Новини
П'ятниця, 04 червня 2010, 11:04

Инспекторы служб Минтруда теперь будут проверять вместе с
ГосгорпромнадзорСьогодні до переліку міністерств, відомств та інших державних структур, що мають право перевіряти суб’єктів господарювання всіх форм власності, входить 26 органів, 18 з них наділені правом безпосередньо накладати адміністративні стягнення. Інші ж органи здійснюють це за допомогою Державної податкової адміністрації України.

Мінпраці та Держгірпромнагляд домовилися про спільну участь своїх інспекторів у перевірках, що здійснюватимуться на шахтах та інших підприємствах. Відповідну Угоду про взаємодію підписали 31 травня 2010 року Міністр праці та соціальної політики України Василь Надрага та Голова Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду Сергій Сторчак.

На переконання обох сторін, реалізація Угоди дозволить оптимально побудувати відносини, коли повноваження, особливо у сферах, де вони перетинаються, використовуються із найбільшою ефективністю, і сприяють не лише вирішенню наявних проблем, а й підвищенню загальних економічних показників, утвердженню в Україні кращих світових (європейських) стандартів.

Нагадаємо, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України вiд 21.05.2009 № 502 «Про тимчасові обмеження щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності на період до 31 грудня 2010 року» заборонено до 31 грудня 2010 року органам і посадовим особам, уповноваженим законами здійснювати державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності проведення планових перевірок суб'єктів господарювання, крім перевірок суб'єктів господарювання, що відповідно до затверджених Кабінетом Міністрів України критеріїв оцінки ступеня ризику від провадження господарської діяльності віднесені до суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику, та планових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням санітарного і податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів, державних цільових фондів податків і зборів.

Планові перевірки суб'єктів господарювання з високим ступенем прийнятного ризику проводяться щороку, а також можуть здійснюватися комплексно, із залученням представників Державного комітету промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду, Державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки, інших органів державного нагляду, а також профспілкових органів на підставі погоджених заінтересованими сторонами квартальних планів спільних перевірок та спільного рішення керівників цих органів.
 

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua