Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Студенти отримають 2,5 тисяч робочих місць Друк
Новини
Середа, 14 липня 2010, 14:48

100531-students-grand.jpgКабінет Міністрів України схвалив постанову, спрямовану на забезпечення гарантії першого робочого місця та прискорення працевлаштування молоді, яка набула вищу та професійно-технічну освіту і звернулася до державної служби зайнятості з метою пошуку роботи.

„Ми вже неодноразово говорили, що у бюджеті на 2010 рік заплановані відповідні кошти для створення першого робочого місця для молоді, яка тільки завершила навчання. На це передбачені державні асигнування у сумі 10 млн. грн. Надання цих коштів дозволить працевлаштувати понад 2,5 тис випускників”, - наголосив Міністр праці та соціальної політики Василь Надрага.

Але, на його думку, до цього необхідно вжити й додаткові заходи щодо підвищення зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні молоді. Для визначення перспективи у цьому напрямку було детально проаналізовано стан ринку праці, розглянуто перелік професій, які на сьогодні є найбільш актуальними та користуються попитом, визначені потреби роботодавців у тих чи інших спеціалістах.

„Саме тому нами передбачено розширення на 57 позицій переліку професій та спеціальностей, щодо яких може надаватися дотація роботодавцю, серед яких електрозварник, муляр, токар, швачка та інші. Це певною мірою покращить ситуацію та дозволить працевлаштуватися більшій кількості молоді”, - зауважив Міністр.

За матеріалами Мінпраці

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»


 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua