Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Рівень безробіття скорочується, борги по зарплаті - ростуть Друк
Новини
Четвер, 22 липня 2010, 11:16

Як повідомляє Держкомстат, рівень зареєстрованого безробіття в цілому по Україні за червень 2010р. скоротився на 0,1 відсоткового пункта і на 1 липня 2010р. становив 1,4% населення працездатного віку.

 

Кількість незайнятих громадян, які перебували на обліку в державній службі зайнятості, на 1 липня 2010р. становила 411,2 тисяч осіб. За допомогою в працевлаштуванні до цієї установи упродовж червня 2010р. було працевлаштовано 78,4 тисяч осіб.

Розмір допомоги по безробіттю в середньому на одного безробітного становив 692 грн., що дорівнює 78,3% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (884 грн.).

Структура долга по выплате заработной платы в Украине

Загальна сума заборгованості по виплаті заробітної плати на 1 червня 2010 року становила 1 887 млн.грн., що більше ніж на 11,1% ніж на 1 травня, та на 28,1% - ніж на початок року. При цьому 68,8% загальної суми заборгованості складає борг економічно активних підприємств.  

Нагадаємо, що за доручення Президента України до 1 серпня Кабмін повинен вивчити питання зменшення заборгованості по виплаті заробітної плати та, у разі необхідності,  внести в установленому порядку проекти законодавчих актів, спрямованих на поліпшення соціального захисту працівників, перед якими існує заборгованість по заробітній платі, і посилення відповідальності роботодавців за несвоєчасну виплату зарплати.

За матеріалами Держкомстату
портал «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua