Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Обережно! За кермом трудові «нелегали» Друк
Новини
Понеділок, 20 вересня 2010, 13:07

illegal_drivers

Фахівці податкової інспекції продовжують викривати факти виплати „зарплат у конвертах”.

При проведенні перевірки одного з підприємств міста Києва, яке займається діяльністю у сфері автомобільного вантажного транспорту, було виявлено 11 фізичних осіб, які в період кількох років надавали послуги з перевезення товарів. При цьому вони не були офіційно оформлені та не декларували свої доходи.

Так, директор підприємства що перевірялося, уклав договори з двома фізичними особами – підприємцями на оренду та суборенду вантажівок. За умовами договору до транспортних засобів «додавались» водії. Але податківці з’ясували, що вказані підприємці на дату підписання договору вели діяльність без найманих робітників. Іншими словами, водії були, але оформити їх офіційно власники не виявили бажання.

В результаті перевірки двом підприємцям, що надали в оренду вантажівки з водіями - трудовими «нелегалами» донараховано податку та застосовано фінансових санкцій на суму майже 25 тис. грн..

Нагадаємо, що за дорученням Президента України Віктора Януковича Кабмін повинен вивчити питання, та у разі необхідності внести в установленому порядку проекти законодавчих актів, спрямованих на поліпшення соціального захисту працівників, перед якими існує заборгованість по заробітній платі, і посилення відповідальності роботодавців за несвоєчасну виплату зарплати.

За матеріалами www.sta.gov.ua

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»


 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua