Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Змінено вимоги до керівників фінансових установ Друк
Новини
Середа, 22 вересня 2010, 11:17

Требования к руководителям финансовых учрежденийВ Міністерстві юстиції України 9 вересня 2010 року зареєстровано Розпорядження Держфінпослуг "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України (щодо встановлення вимог до керівників фінансових установ)" вiд 12.08.2010 № 652 (надалі за текстом - Розпорядження №652).

Згідно з .даним розпорядженням встановлено, що для обіймання посади члена ради недержавного пенсійного фонду особа повинна мати бездоганну репутацію.

Особи, які обіймають керівні посади  не можуть мати не погашену або не зняту в установленому законом порядку судимість за корисливі злочини або тероризм та повинні мати бездоганну репутацію. До керівних посад Розпорядженням Розпорядження Держфінпослуг "Про затвердження Кваліфікаційних вимог до членів рад недержавних пенсійних фондів та фахівців з питань адміністрування недержавних пенсійних фондів" вiд 27.11.2003 № 137 віднесено:

  • голова виконавчого органу професійного адміністратора недержавного пенсійного фонду або компанії з управління активами, що здійснює адміністрування недержавних пенсійних фондів;
  • члени виконавчого органу професійного адміністратора недержавного пенсійного фонду;
  • голова або члени контролюючого органу професійного адміністратора недержавного пенсійного фонду;
  • керівник структурного підрозділу з адміністрування одноосібного засновника корпоративного пенсійного фонду, що прийняв рішення про самостійне здійснення адміністрування такого фонду.

Розпорядження №652 набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Нагадаємо, що з 23 квітня 2019 року також набули чинності нові вимоги до фахівців фондового ринку.

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua