Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Проект постанови щодо атестації робочих місць відхилено Друк
Новини
П'ятниця, 29 жовтня 2010, 14:18

100428_sanitation-eom.pngДержкомпідприємництво не погодило проект постанови Кабінету Міністрів України "Про Порядок проведення атестації робочих місць щодо їх відповідності нормативно-правовим актам з охорони праці".

Відмова ґрунтується на порушеннях норм закону, які зобов’язують регуляторні органи розглядати ініціативи, зауваження та пропозиції, надані громадянами та організаціями під час обговорення проекту документа.

Так, Держгірпромнагляд, який є розробником проекту постанови, не врахував подані Федерацією профспілок України такі важливі для проведення атестації питання, як: підбір та навчання членів комісії, що будуть проводити перевірку; підбір нормативно-правових актів відповідно до виду виробництва, на підставі яких буде оцінюватись робоче місце, обладнання та засоби індивідуального захисту тощо.

З метою доопрацювання проекту постанови Держкомпідприємництво розглядає можливість проведення "круглого столу" за участі всіх сторін законотворчого процесу та представників профспілкових і громадських організацій.

За матеріалами http://pravotoday.in.ua

  Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua