Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Щорічно жертвами виробництва стають 2,3 млн. чоловік Друк
Новини
П'ятниця, 13 травня 2011, 16:10

В результаті нещасних випадків і захворювань, пов'язаних з трудовою діяльністю, у світі щорічно гинуть 2,3 мільйони чоловік. Про це йдеться в посланні Генерального директора Міжнародної організації праці Хуана Сомавія.

За даними Центру новин ООН, за словами Х.Сомавіа, жертвами виробничих травм стають 337 мільйонів людей на рік.  12 мільйонів з них припадає на жителів країн СНД.

"Від шахт до хімічних заводів, від офісів до полів, нещасні випадки та хвороби, пов'язані з роботою, досягають масштабів, які з точки зору втрачених життів та інвалідності перевищують наслідки таких глобальних пандемій, як ВІЛ / СНІД або туберкульоз", - підкреслив Х. Сомавія.

Х. Сомавія наголосив на важливості безпеки праці і підкреслив, що ще багато чого належить зробити для досягнення цієї мети.

 Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua