Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Удосконалено процес оформлення відряджень у межах України та країн, в'їзд громадян України на територію яких не потребує наявності візи Друк
Новини
Четвер, 21 липня 2011, 15:43

За даними офіційного сайту Міністерства Фінансів України, з метою взаємоузгодження актів законодавства з вимогами Податкового кодексу України наказом Міністерства фінансів від 21.06.2011 № 738 скасовано наказ ДПА України від 28.07.97 № 260, яким було затверджено форму посвідчення про відрядження.

На виконання Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» наказом ДПА України «Про затвердження форми посвідчення про відрядження» було затверджено форму посвідчення про відрядження, на підставі відміток в якому виплачувалися добові, однак, у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу Закон України «Про оподаткування прибутку підприємств» з 1 квітня 2011 року втратив чинність.

Нормами Податкового кодексу передбачено, що в разі відрядження у межах України та країн, в’їзд громадян України на територію яких не потребує наявності візи (дозволу на в’їзд), сума добових визначається згідно з наказом про відрядження та відповідними первинними документами.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua