Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Пенсійний фонд перевиконав план збору Друк
Новини
Вівторок, 15 вересня 2009, 11:12

Пенсійний фонд України перевиконав план по зібранню власних надходжень за перше півріччя 2009 року на понад 3 млрд. грн. Зокрема, за червень отримано суму більшу, ніж це планувалось, – 102,4% від плану, встановленого Мінфіном, - повідомила журналістам Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова.

За її словами, вдалося зібрати більше грошей, ніж за аналогічний період некризового 2008 року. Таких високих результатів змогли досягти завдяки правильній діяльності Уряду, контролю за тим, аби всі, хто мав сплатити внески, сплатив їх у відповідні строки.

«Крім того, з 1 липня переглянуто розмір мінімальної пенсії. Підвищені виплати отримають близько 10 млн. громадян», - поінформувала Міністр.

Метою Міністерства праці та соціальної політики є перш за все опіка над пенсіонерами. А людей пенсійного віку в Україні – майже третина населення. Як підкреслила Людмила Денісова, Мінпраці і Пенсійний фонд повністю справляється з цим завданням. Пенсії виплачуються у повному обсязі й завжди вчасно.

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua