Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Прийняття нового Трудового кодексу в Чехії Друк
Новини
Вівторок, 27 вересня 2011, 14:05

Прийняття проекту нового Трудового кодексу в Чеській Республіці домоглася правляча коаліція. Його новелою стала зміна системи виплати відступної допомоги у разі скорочення штатів.

Так, загальна сума виплачуваних відступних буде залежати від кількості відпрацьованих років. Тим, хто відпрацював у тій чи іншій фірмі не більше року, буде виплачуватися лише одна місячна зарплата. У разі відпрацювання понад один, але не більше двох років, працівник, якого скоротять, отримає право на два середніх оклади, якщо трудовий стаж перевищує 3 роки - в розмірі трьох місячних зарплат.

Проект нового Трудового кодексу Чехії також передбачає обмеження терміну роботи по тимчасовому договору. На думку Уряду, це стане поштовхом для фірм у створенні нових робочих місць та підписання безстрокових трудових договорів. Опозиція ж вважає нововведення неефективними і такими, що послаблюють позиції працівників та профспілок.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua