Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Тігіпко: Трудовий кодекс потрібен до 2012 року Друк
Новини
Середа, 12 жовтня 2011, 13:21

Міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко наголосив про необхідність прийняття Трудового кодексу України до 2012 року.

На засіданні Верховної Ради під час «години питань до Кабінету Міністрів» віце-прем'єр-міністр роз’яснив, що зараз саме ведеться консультаційна робота на шляху до знаходження компромісу між профспілками та роботодавцями з цього нагального питання. Загалом, окремі, запропоновані профспілками положення не влаштовують роботодавців, через що компроміс поки не знайдений.

Проте Міністр впевнений, що найближчим часом спільне рішення має бути знайдено та ще до нового року Трудовий кодекс має бути прийнятий. Він також пояснив, що необхідність у вирішенні цього питання полягає у захисті працівників у зв’язку із труднощами, які можуть виникнути у світовій економіці.

Проте, на його думку, навіть при знайденні повного компромісу і прийнятті кодексу, його неодмінно треба буде доопрацьовувати. Нагадуємо, що раніше Тігіпко прогнозував прийняття Трудового кодексу до серпня.

Проект Трудового кодексу був прийнятий у першому читанні 20 травня 2008 року.Проте, на даний час продовжує діяти редакція прийнята ще в 1971 році.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua