Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Матеріали ревізії щодо невиплати зарплати будуть передаватися до правоохоронних органів Друк
Новини
Середа, 02 листопада 2011, 14:11

У листі від 29.04.2011 р. № 25-18/610 Голова КРУ роз’яснив, що в разі встановлення в ході контрольного заходу наявності заборгованості внаслідок невиплати заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої, установленої законом, виплати громадянам, з ознаками складу злочину, передбаченого ст. 175 КК , матеріали такої ревізії слід передавати до правоохоронних органів. Також в листі нагадується про те, що чинним законодавством України передбачено адміністративну і кримінальну відповідальність за невиплату та несвоєчасну виплату заробітної плати, пенсій, стипендій.

Кримінальним кодексом України, зокрема ст. 175 встановлено кримінальну відповідальність за безпідставну невиплату заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої, установленої законом, виплати громадянам більш як за один місяць, вчинену умисно керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності чи громадянином — суб’єктом підприємницької діяльності. Ця стаття застосовується у тому разі, якщо кошти не виплачують більше ніж за один місяць, керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності чи громадянином — суб’єктом підприємницької діяльності.

Щодо безпідставних невиплат одноразових виплат (які не входять до зарплати) це може кваліфікуватись, як грубе порушення угоди про працю і підпадає під норму статті 173 ККУ. Відповідно до Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу» контрольні заходи, які проводить КРУ поширюються на на міністерства та інші органи виконавчої влади, державні фонди, бюджетні установи і суб’єкти господарювання державного сектору економіки, а також на підприємства, які отримують (отримували в періоді, який перевіряється) кошти з бюджетів усіх рівнів або використовують (використовували у періоді, який перевіряється) державне чи комунальне майно.

Важливо зазначити, що визначальною підставою інкримінування ст. 175 ККУ є безпідставність невиплати заробітної плати, яке в сою чергу є оціночним поняттям. В листі ВСУ від 01.01.2006 року вказано, що безпідставною треба вважати таку невиплату заробітної плати, яка вчинена за наявності об’єктивної можливості здійснити виплату, а для з’ясування такої можливості необхідно перевіряти фінансово-економічний стан підприємства, установи чи організації, де виявлено невиплату, а також мету використання коштів, які надходили на їхні рахунки. Також існує проблема конфлікту інтересів підприємства та його працівників, у випадку, якщо кошти, що надходили на рахунок підприємства, витрачались для підтримання його діяльності. З цього приводу слід виходити з положень ст. 39 ККУ, яка містить поняття крайньої необхідності.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua