Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
В трудовий кодекс готують визначальні норми на користь роботодавця Друк
Новини
Середа, 02 листопада 2011, 16:30

Кабінет Міністрів поспішає ухвалити трудовий кодекс до 2012 року, пояснюючи такі намагання можливими проблемами у зв’язку із другою хвилею світової кризи.

Чинний зараз Кодекс законів про працю не вирішує багатьох проблем і, на думку уряду, «перекошений» на користь найманих працівників.

Саме через це планується встановити чіткі терміни дії трудової угоди, що визначають, коли тимчасовий робітник стає постійним. Окрім цього, пропонують вдвічі скоротити строк попередження працівника про зміни умов праці до 30 днів. А також головним інструментом регулювання трудових відносин стануть нормативні акти роботодавця. Нормативними актами роботодавці можуть не тільки подовжувати робочий день, встановлювати свої умови виплати зарплати, а й норми поведінки робітника на підприємстві.

Економити хочуть на фонді зарплати – вносячи у поняття мінімальна зарплата всі премії, додатки, надбавки і компенсації. А ще спростити процедуру звільнення, скоротити витрати на утримання персоналу і виплату вихідної допомоги.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

     

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua