Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Працівника Apple звільнили за негативні відзиви про компанію Друк
Новини
П'ятниця, 04 листопада 2011, 15:49

Працівника одного з магазинів Apple звільнили за негативне висловлювання на адресу компанії, яке він розмістив в соціальній мережі Facebook. Британський суд по трудових спорах визнав законним таке звільнення, повідомляється на сайті ifoAppleStore.com.

Суд порахував істотним доказом той факт, що в корпоративних правилах Apple прописана сувора заборона на негативні висловлювання про компанію та її продукцію. Він також зазначив, що навіть приватні записи на особистих сторінках працівників можуть бути поширені їх віртуальними друзями і нанести шкоду іміджу компанії.

Звільнений працівник опублікував закритий запис у своєму профілі на Facebook, який згодом розмістили у себе його колеги і в результаті донесли зміст запису до начальства. Наслідком цього було звільнення "за грубий проступок". Корпоративними правилами компанії працівникам не заборонено публікувати записи в інтернеті, проте в їх змісті не повинно бути згадки про Apple. Під забороною в тому числі і згадка про компанію, як про місце роботи особи.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua