Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Сергій Тігіпко - про реформи у соціальній сфері. Друк
Новини
Понеділок, 07 листопада 2011, 10:23

Зокрема, він заявив, що у рамках виконання Національного плану дій на 2011 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки прийнято пенсійну реформу, яка діє з 1 жовтня 2011 року, а також доопрацьовується законодавство щодо впровадження другого рівня системи пенсійного забезпечення та осучаснення пенсій. Підготовлений Мінсоцполітики законопроект про поступовий перерозподіл ставки внеску на пенсійне страхування між роботодавцем та працівником, створення однакових умов індексації пенсії незалежно від закону, за яким вона призначена, а також законопроект щодо звільнення солідарної пенсійної системи від невластивих для неї видатків.

Сергій Тігіпко також повідомив про підготовку рішень спрямованих на реформування системи надання соціальної підтримки, які зроблять допомогу більш адресною. Так у 2012 році, з його слів, планується запровадження електронної соціальної картки, яка міститиме інформацію про всі пільги та допомоги, які отримує громадянин.

Урядовець запевнив, що усі ініціативи обговорюються з громадськістю та уже найближчим часом планується завершити переговори з представниками профспілок щодо Трудового Кодексу.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua