Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Кадри - цінні, кадри недоторкані Друк
Новини
Вівторок, 15 вересня 2009, 11:28

За ініціативою Уряду фракція БЮТ зібрала 150 підписів для проведення позачергового пленарного засідання Верховної Ради у п’ятницю, 3 липня. До порядку денного позачергового засідання буде внесено законопроект про внесення змін до Конституції України щодо позбавлення депутатів недоторканності.
За ініціативою Уряду фракція БЮТ зібрала 150 підписів для проведення позачергового пленарного засідання Верховної Ради у п’ятницю, 3 липня. Про це повідомила Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні на брифінгу.

Юлія Тимошенко відзначила, що до порядку денного позачергового засідання буде внесено законопроект про внесення змін до Конституції України щодо позбавлення депутатів недоторканності: «Наша фракція сто відсотків голосів за це віддасть».

Прем’єр-міністр також зауважила, що до порядку денного позачергового засідання ВР також пропонуватиметься включити питання зняття недоторканності з депутата Віктора Лозінського.
Крім того, на позачерговому пленарному засіданні парламенту розглядатимуться питання кадрових призначень в Уряді.

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua