Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
В СНД хочуть створити спільний ринок праці Друк
Новини
Четвер, 05 квітня 2012, 18:10

В Мінську, у виконавчому комітеті СНД відбулось засідання експертної групи, на якому обговорювали питання доопрацювання та узгодження проектів концепції поетапного формування спільного ринку праці та регулювання міграції робочої сили держав - учасниць СНД та пріоритетних заходів з формування спільного ринку праці та регулювання міграції робочої сили на 2011-2015 роки.

 Пріоритетною метою визначено створення нормативно-правової бази спільного ринку праці та регулювання міграції робочої сили.

Проект документа створювався задля реалізації стратегії економічного розвитку СНД на період до 2020 року на базі міжнародних нормативно-правових актів.

Формулювання поняття спільного ринку праці розуміється як система узгоджених заходів з відтворення, регулювання, обміну і раціонального використання робочої сили в державах - учасницях СНД, спрямованих на підвищення ефективності використання сукупного трудового та інтелектуального потенціалів країн Співдружності.

Таким чином, загальний ринок праці передбачає формування правових, економічних та соціальних умов і механізмів, при максимальному врахуванні інтересів працівників. Передбачається, що його створення стане найважливішим фактором економічного розвитку держав СНД і на взаємовигідній основі сприятиме інтеграційним процесам на просторі Співдружності.

Мета формування такої програми - створення правових та інституційних умов для відтворення, регулювання, обміну і раціонального використання робочої сили в державах - учасницях Співдружності, а також вільного пересування робочої сили по територіях держав - учасниць СНД з урахуванням соціально-економічних інтересів і вимог національних ринків праці кожної держави.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua