Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Збережено зайнятість понад 3 тисячам працівників Друк
Новини
Вівторок, 15 вересня 2009, 11:31

На сьогодні по кількох підприємствах прийнято позитивне рішення щодо надання допомоги по частковому безробіттю. Це:

  • ВАТ «Чернігівське хімволокно»,
  • ВАТ «Трестжитлобуд – 1» (Харківська обл.),
  • ВАТ «Склоприлад» (Полтавська обл.),
  • ТОВ «Тусмо» (Житомирська обл.),
  • ВАТ «СКФ Україна» (Волинська область).

А всього станом на 10.07.09 комісіями регіональних центрів зайнятості було розглянуто 53 заяви роботодавців з 19 регіонів. Про це повідомила журналістам Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова.

За її словами, на місцях забезпечено оперативний розгляд документів, наданих роботодавцями з питань виплат допомоги по частковому безробіттю. Заявки обласних центрів зайнятості щодо фінансування виплат по частковому безробіттю задоволені у повному обсязі. Всього на виплату роботодавцями працівникам допомоги по безробіттю перераховано 867,3 тис. гривень.

„Ці виплати забезпечать збереження зайнятості 3198 працівникам. Таким чином, ми реалізовуємо проголошений Урядом курс на збереження кадрового потенціалу підприємств у нинішніх кризових умовах. Ця робота триватиме й надалі”, - наголосила Міністр.

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua