Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
У Вінниці пройшла конференція, темою якої став новий Трудовий кодекс Друк
Новини
П'ятниця, 20 квітня 2012, 12:06

У Вінниці відбулась конференція з питання прийняття нової редакції Трудового кодексу. В обговоренні взяли участь Петро Петриненко, депутат міської ради, член Політради партії "УДАР" Віталія Кличка" Геннадій Ткачук, керівник виконкому Громадської палати Неля Ткачук та Ігор Попенко (Голова Вінницької обласної організації незалежної профспілки "Трудящі").
Представники ВГО «Громадська Палата України» висвітлили положення майбутньої роботи й розвитку громадянського суспільства в Україні, зокрема, метою діяльності об’єднання визначено сприяння вивченню та формулюванню громадської думки в сфері питань здійснення внутрішньої та зовнішньої політики держави, виконанню Конституції України, залученню громадян та громадських організацій до обговорення загальнодержавних програм розвитку країни.
- Трудовий кодекс, безумовно, застарів, роботодавці не виконують своїх прямих обов’язків по відношенню до працівників. У кодексі немає якоїсь єдиної логіки, на один принцип припадає по 2-3 статті, повна нісенітниця, роботодавець, зрозуміло ж, вибере для себе ту статтю, яка йому найбільше підходить. Але Трудовий кодекс потрібно змінити не на користь роботодавців, тому що тоді працівники будуть прирівняні до рабів. Профспілкових організацій ніде немає, людину можуть просто-напросто викинути на вулицю без будь-якого попередження. – кажуть учасники засідання.
Громадське об’єднання висуває ряд пропозицій та коректив щодо Трудового кодексу. Питання даного кодексу пов’язано, насамперед, з умовами, в яких на даний час працюють громадяни, 8-годинним робочим днем та вихідними й святковими днями. На численних підприємствах і організаціях роботодавці вимагають від працівників 10-12 годинного робочого дня, іноді робочий день перевищує і 12 годин, на що працівник часто погоджується у письмовій формі, ризикуючи втратити робоче місце. Причому, робочий день працівника фіксується як восьмигодинний.
Непоодинокими є випадки, коли робочими є дні, які зазаначені в Трудовому законодавстві як вихідні: державні та релігійні свята. За умов виходу на роботу у вихідний або святковий день, керівник повинен оплачувати працю підлеглого у подвійному розмірі, що, знову ж таки, у більшості випадків керівництвом не виконується.
«Громадська Палата України» акцентує увагу на тому, що проект має чіткі ознаки направленості на реалізацію інтересів найбільш багатих прошарків населення, які намагаються представити свої групові інтереси в якості інтересів всього суспільства.
Активісти ВГО планують переходити від теорії до практики – влаштовувати зібрання та пікетувати відповідні установи, причетні до розгляду нового проекту Трудового кодексу. Наразі керівництво «Громадської Палати» налагоджує зв’язки з громадськими організаціями та політичними партіями для співпраці в майбутньому.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua