Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Трудовий кодекс: позиція Конфедерації вільних профспілок Друк
Новини
П'ятниця, 20 квітня 2012, 14:30

Проаналізувавши остаточний варіант Трудового кодексу, Конфедерація вільних профспілок висловила свою думку щодо цього законопроекту і категорично проти його прийняття в такому вигляді.
Докладніше пояснив т аку позицію голова КВПУ, народний депутат Михайло Волинець:
- Насамперед, хочу наголосити, що проект Трудового кодексу приймався кулуарно, його не давали на розгляд представникам незалежних профспілок. І це й не дивно, адже влада намагається прийняти закони, які фактично утискують права найманих робітників і профспілок. Чому так? Бо ситий голодного не зрозуміє. Знахабнілі політики, які зараз розкошують, написали законопроект для голодних працівників, для дітей та їхніх літніх батьків. Єдине, що нині можуть зробити ці голодні люди, - об’єднатися з такими, як самі, наприклад, у незалежні профспілки. Сподіватися на підтримку ситих при владі – марно.
Існує дві суперечливі позиції. Прибічники нового Трудового кодексу стверджують, що трудове законодавство застаріло і не відповідає сучасним відносинам в суспільстві. Противники ж іншої думки, вони акцентують на тому, що в чинний КЗпП вносилось багато змін і він адаптований до реалій трудових відносин в ринкових умовах. Тим більше, що в часи кризи дуже ризиковано і неефективно змінювати трудове законодавство: воно буде гірше, з урахуванням тих обставин, що склалися.
Михайло Волинець пояснив, що причиною того, що малий та середній бізнес не розвиваються, заводи і фабрики зупиняються, їхню продукцію не можуть купувати пересічні громадяни є низький розмір зарплати, урізання соціальних виплат.
Ще однією вагомою причиною є незнання законодавства і своїх прав працівниками і це на руку роботодавцям. Так, у Запоріжжі, окремі роботодавці вже посилаються на новий Трудовий кодекс і працівники їм вірять. Здебільшого профспілки неактивні – тільки імітують захист прав людей найманої праці. У новому Трудовому кодексі взагалі немає розділу, присвяченому профспілкам. Варто взяти до уваги й те, що суди не захищають найманих працівників: у 95% вони стають на бік роботодавців або влади, бо часто корумповані.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua