Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Фракція КПУ збирається зробити все для того, щоб Трудовий кодекс не був прийнятий Друк
Новини
П'ятниця, 20 квітня 2012, 15:48

Зі слів Петра Симоненка, голови фракції комуністів, доцільно зберегти діючий Кодекс Законів про працю, який захищає соціальні права громадян. Також він зазначив, що версія Трудового кодексу, запропонована сьогодні Верховній Раді, спрямована на розширення повноважень і збільшення можливостей працедавців.
«Я вважаю, що найбільш змістовним в питанні захисту інтересів трудящих є Кодекс законів про працю, яка існує сьогодні і дістався Україні в спадок від радянської системи. Усі фахівці визнають, що з точки захисту інтересів робітників — це кращий кодекс», — висловився комуніст.
А також додав, що великий капітал намагається закріпити свої позиції в Трудовому кодексі за допомогою обмеження прав профспілок і найнятих робітників, таким чином зараз дуже хоче просунути даний кодекс в українському парламенті.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua