Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Мінсоцполітики підбило підсумки роботи соціальних служб під час негоди Друк
Новини
Субота, 30 березня 2013, 21:07

Як повідомило Міністерство соціальної політики 28 березня 2013 року, під час негоди, яка лютувала майже в усіх областях України, соціальні служби працювали в  режимі «надзвичайної ситуації». Під постійним доглядом працівників територіальних центрів, управлінь соціального захисту та будинків інтернатів перебували одинокі та одиноко проживаючі люди. Соціальні працівники купували продукти та надавали іншу необхідну допомогу тим, хто не міг самостійно дібратись до крамниць.

Під особливим контролем  соціальних служб перебували 324 інтернатні установи, 349 стаціонарних відділень при територіальних центрах обслуговування пенсіонерів і самотніх непрацездатних громадян, в яких розміщено понад 14 тисяч людей похилого віку та інвалідів, а також інші заклади системи соціального захисту. 

Окрім того, посилена увага було надавалась захисту бездомних осіб. Для цього організували 2600 патрульних бригад для проведення вуличної соціальної роботи, які виявили близько 7500 осіб;  було утворено 1250 банків одягу, взуття та білизни, допомогою яких скористались понад 13 тисяч осіб.

Для того, щоб забезпечити гарячою їжею бездомних осіб, в областях було відкрито 1400 пунктів роздачі, де побували 43 тис. осіб, а також 2800 пунктів обігріву, послугами яких скористалися 33 тис. осіб. Окрім цього, щоб забезпечити тимчасовим притулком бездомних осіб, Мінсоцполітики створило 3400 додаткових ліжко-місць.

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua