Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Австрія з Україною домовились про співпрацю на 2013 рік Друк
Новини
Вівторок, 02 квітня 2013, 22:25

 

У зв`язку з виконанням Спільного протоколу намірів про співробітництво між Міністерством праці та соціальної політики України та Федеральним міністерством праці, соціального забезпечення та захисту прав споживачів Республіки Австрія, підписаного 16 вересня 2010 року у м. Лінц, Україна та Австрія підписали Робочу програму на 2013 рік у сфері праці та соціальної політики.
Заступник Міністра соціальної політики В’ячеслав Коломієць зазначає, що підписаний документ є вже третьою Програмою щорічного співробітництва.
«Що стосується Програми співробітництва на 2013 рік, то вона торкається тем, які для української сторони сьогодні є актуальними: реалізація політики трудової міграції, укладання колективних договорів, функціонування інформаційної системи на базі електронної картки», - сказав він.
Також, за словами В’ячеслава Коломійця, цього року завершується дія Спільного протоколу намірів про співробітництво між двома міністерствами. Він висловив сподівання, що успішна реалізація Робочої програми стане значним внеском для створення нового Протоколу намірів на наступні 2014-2016 роки.
У свою чергу Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Австрія в Україні Вольф Дітріх Хайм, який привіз до України раніше підписану австрійською стороною Програму, запросив керівництво Мінсоцполітики взяти участь у Днях Києва, що відбудуться наприкінці квітня у Відні. За його словами, в рамках цих заходів також заплановано проведення спільно з Торгово-економічною палатою Австрії бізнес форуму. «Якщо є зацікавленість з боку Вашого Міністерства, ми могли би подумати і над тим, щоб включити і питання соціального розвитку також в програму цих заходів. Тобто, можливо, нам вдасться додати до переважно культурної складової ще і складову політичну», - запропонував посол.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua