Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Низькі штрафи за порушення трудового законодавства Друк
Новини
Четвер, 06 червня 2013, 06:50

Голова Державної інспекції України з питань праці Валерій Яцкін, під час інтерв'ю для газети "Комсомольська правда в Україні", заявив, що Україна має одні з найнижчих штрафів за порушення трудового законодавства, серед країн СНД та Європи.

“Ми маємо дуже низький рівень штрафів по відношенню до всіх держав і СНД, і Європи”, — сказав В.Яцкін.

На сьогодні, за порушення трудового законодавства в Україні порушникам загрожує штраф у розмірі від 500 до 1 700 грн, у цей же час, в країнах Європи цей показник становить від 150 до 200 тисяч у гривневому єквіваленті.

“При цьому, є такі країни в Європі, де штрафи за нелегальний труд перевищують 300 тис. євро”, — зауважив В.Яцкін.

За словами Валерія Яцкіна, "ця проблема залишатиметься номер один" до тих пір, поки в Україні не будуть створені умови, щоб неоформлення працівника, згідно із законодавством, було єкономічно не вигідно.

Також Голова Державної інспекції України з питань праці повідомив, що в Україні, за різними джерелами, 25% громадян працює нелегально.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua