Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Прем’єр-міністр України, Микола Азаров доручив забезпечити соєчасну виплату відпускних педагогічним працівникам Друк
Новини
П'ятниця, 07 червня 2013, 10:49

 

Міністерство соціальної політики повідомляє:

За ініціативи Міністра соціальної політики України Наталії Королевської, Прем’єр-міністр України, Микола Азаров доручив регіональним керівникам вжити вичерпних заходів щодо забезпечення своєчасної виплати відпускних педагогічним працівникам закладів освіти.

Як зазначається у листі Наталії Королевської до Прем’єр-міністра, у минулі роки були непоодинокі випадки, коли виплати відпускних педагогам здійснювалися з місцевих бюджетів не за три дні до початку, а протягом всієї відпустки. «Це викликало соціальну напругу серед працівників загальноосвітніх шкіл», – зазначається у листі.

Враховуючи зазначене, керівникам регіонів доручено «вжити вичерпних заходів щодо забезпечення своєчасної виплати відпускних працівникам закладів освіти у 2013 р..

Дане питання перебуває на особистому контролі Міністра соціальної політики Наталії Королевської.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua