Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Зміни до статті 36 Закону "Про зайнятість населення" (щодо діяльності суб'єктів господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні) Друк
Новини
Середа, 12 червня 2013, 10:23

У законопроекті, за номером 2935, пропонується провести уточнення переліку послуг, які належать до посередницькіх послуг у сфері працевлання. Також, є пропозиція включити у перелік інформаційно-консультаційні послуги.

Згідно із проектом, "до послуг з посередництва у працевлаштуванні належать пошук роботи, в тому числі надання відповідних інформаційно-консультаційних послуг, та сприяння у працевлаштуванні особи, добір працівників відповідно до замовлень роботодавців (у тому числі іноземних) у межах укладених з роботодавцями договорів ((контрактів)контрактів".

Якщо законопроект буде прийнято, то після 1 січня 2013 року, згідно із новою редакцією Закону "Про зайнятість населення" посередникам, що надають послуги у сфері працевлаштування, буде заборонено отримувати винагороду від громадян, які скористалися послугами. У проекті закону зазначено, що здійснювати оплату послуг з працевлаштевання буде лише роботодавець, який скористався такими послугами.

"Однак, зазначали народні депутати, безробітних в Україні стає дедалі більше, тому недобросовісні суб'єкти господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, почали заключати з особами, що шукають роботу, договори про надання інформаційно-консультаційних послуг, за що і стягують кошти з шукачів роботи".

У Комітеті вважають, що набування законом чинності дозволить заборонити стягнення платні із громадян які шукають роботу.

 

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua