Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Аеропорт "Чернівці" виплатив заборгованість працівникам Друк
Новини
Вівторок, 18 червня 2013, 08:08

 

Міжнародний аеропорт «Чернівці» у повному обсязі погасив заборгованість по заробітній платні перед своїми працівниками. Таку інформацію було надано начальником Територіальної державної інспекції з питань праці у Чернівецькій області Віктором Грушевським.

«На виконання вимог припису інспектора з питань праці упродовж останніх трьох місяців перед працівниками Міжнародного аеропорту «Чернівці» повністю ліквідовано заборгованість на суму 995,3 тис. грн.», - росказав Віктор Грушевський.

Під час проведення перевірки, територіальним органом Держпраці України, на Комунальному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Чернівці» були виявлені порушення законодавства про працю в частині оплати праці. Контролюючим органом було встановлено, що сума заборгованості по заробітній платі становить 995,3 тисяч гривень. Зарплатня не виплачувалася, або виплачувалася не в повному обсязі у період з груденя 2012 року по лютий 2013 року.

«Крім того, заробітна плата працівникам виплачувалася із запізненням, і не частіше одного разу на місяць без авансування та не за три дні до початку відпустки, а в день виплати заробітної плати. До того ж кошти на виплату заробітної плати підприємством не направлялися в першочерговому порядку», - зауважив Віктор Грушевський.

Після закінчення аеревірки, зважаючи на результат, було складено акт, керівництву підприємства видано припис про усунення порушень. Отримані при перевірці метеріали були направлені у прокуратуру з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері Чернівецької області. Відносно директора підприємства Прокуратурою закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками вчинення злочину, передбаченого частиною першою ст. 175 Кримінального кодексу України («безпідставна невиплата заробітної плати більше ніж за один місяць»). Кримінальне провадження скероване до Першотравневого районного суду м. Чернівці для розгляду по суті у відповідності до вимог законодавства України.

Як вже повідомлялося, раніше під час селекторної наради з питань заборгованості з виплати заробітної плати Міністр соціальної політики України Наталія Королевська зауважила, що борги по зарплатах працівникам комунальних підприємств повинні бути погашеними до 1 липня поточного року.

Якщо Ви зіткнулися із порушеннями трудового законодавства, досвідчені фахівці Honcharuk & Partners нададуть Вам професійну юридичну підтримку та правовий захист.

Відділ кадрового аудиту

порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua