Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Боротьба за робочі місця Друк
Новини
Середа, 19 червня 2013, 08:57

 

Державна служба зайнятості має моделювати майбутнє ринку праці, а не констатувати рівень безробіття. Про це заявила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час наради з представниками Державної служби зайнятості у Каневі на Черкащині.

«Сьогодні триває боротьба за кожне робоче місце. І хоча ми прекрасно розуміємо, що не служба зайнятості їх створює, однак саме вона має бути тим барометром, котрий вимірює ситуацію у сфері зайнятості, моделює її. Важливою є ваша взаємодія з органами місцевої влади, з роботодавцями, з профспілками. Лише комплексна робота приведе нас до спільного результату», – зауважила Міністр, звертаючись до учасників наради.

Вона нагадала про три критерії, за якими буде оцінюватися діяльність служби зайнятості. «Перше – це кількість працевлаштованих безробітних на новостворені робочі місця. Друге - скорочення в середньому тривалості безробіття до максимуму 120 днів, що відповідає світовій практиці. І третє - це кількість вакансій, поданих роботодавцями до служби зайнятості. Рівень співпраці між ДСЗ і роботодавцями має збільшитися в рази», – вважає Наталія Королевська.

Міністр наголосила, що особливу увагу звертатимуть на працевлаштування малоконкурентних на ринку праці людей. «Це, перш за все, молодь, одинокі батьки, інваліди, люди старшого віку. У нас вже є певні успіхи - за перший квартал було працевлаштовано на 44% більше малоконкурентних людей, ніж у першому кварталі минулого року. До кінця року додатково має бути працевлаштовано близько 26 тисяч таких громадян. Роботодавців будемо заохочувати компенсацією єдиного соціального внеску», - сказала Наталія Королевська.

Вона також нагадала, що до 1 липня всі установи служби зайнятості мають бути обладнані пандусами та іншими засобами для доступу людей з обмеженими можливостями.

Державна служба зайнятості має моделювати майбутнє ринку праці, а не констатувати рівень безробіття. Про це заявила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час наради з представниками Державної служби зайнятості у Каневі на Черкащині.

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua