Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Вітаємо з Днем HR-менеджера! Друк
Новини
Середа, 16 вересня 2009, 10:18

День HR-менеджера (від англ. — human resources) — фахівця з управління персоналом – святкується професіоналами третьої середи вересня місяця.

 

Варто зазначити, що це свято старше, ніж кодекс законів про працю, вітчизняний бізнес, індустріалізація та навіть Першотравень.

Це професійне свято починаю свою історію з 1835 року, коли в Російській імперії вийшла постанова «Про відносини між господарями фабричних закладів та робітниками, що йдуть до тих  найм». Дана постанова – перший документ в державі, який би регламентував взаємовідносини капіталу та найманої праці, а також офіційно зафіксував існування працівників, чия праця на підприємстві визначає практично все.

Портал Трудове право вітає фахівців та бійців трудового поля. Нехай Ваш колектив буде професійним, здоровим, дружнім, росте та не тече!

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua