Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
В Чернігові профспілкові лідери готуються до акцій протесту Друк
Новини
Четвер, 17 вересня 2009, 11:00

Як повідомляє Федерація незалежних профспілок України З 15 вересня в Навчально-методичному центрі Федерації профспілкових організацій Чернігівської області почався пілотний навчальний семінар Федерації профспілок України з питань проведення профспілками акцій протесту.

Навчання спрямоване на всебічну підготовку профспілкових організаторів до проведення масових акцій протесту. Першими в рамках семінару виступили: заступник голови Федерації профспілок України Сергій Кондрюк та політолог Юрій Буздуган.

Сергій Кондрюк, зокрема, проінформував присутніх про майбутні дії Федерації профспілок України проти Кабінету Міністрів в зв’язку з невиконанням Генеральної угоди. Протягом навчання буде розглянуто низку практичних питань, які пов’язані з правовим, технічним та інформаційним забезпеченням проведення акцій, PR-технологіями та аспектами творення команди, майстерності публічних виступів та ін.

Віталій Копиш,
провідний спеціаліст навчального відділу підприємства
“Навчально-методичний центр” Федерації профспілкових організацій
Чернігівської області
 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua