Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Теорія та практика вирішення трудових спорів в Україні Друк
Новини
Субота, 19 вересня 2009, 09:52

Під такою назвою 17 вересня цього року пройшла зустріч робочої групи Глобального договору з трудових відносин.

Ініціатором розгляду даної тематики виступив радник Конфедерації роботодавців України / голова робочої групи ГД з трудових відносин Родіон Колишко, який презентував погляд роботодавців на проблематику та систему вирішення як індивідуальних так і колективних трудових спорів.

В свою чергу заступник Голови ФПУ Сергій Українець презентував профспілкове бачення «ефективності» чинних механізмів вирішення трудових спорів наголосивши при цьому, що механізм буде актуальним тоді, коли стане дієвим інструментом відновлення порушених прав працівників.

Діалог соціальних партнерів відбувся за активної участі заступника голови Національної служби посередництва і примирення Сергія Гербеди, модератором зустрічі виступив Національний координатор МОП в Україні Василь Костриця.

Загалом сторони дійшли спільного висновку, що чинна система врегулювання трудових конфліктів потребує докорінних змін і домовилися співпрацювати у цьому напрямку.

Департамент апарату ФПУ з питань економічного захисту
 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua