Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
З днем працівника лісу! Друк
Новини
Неділя, 20 вересня 2009, 10:28

 

Це професійне свято «День працівника лісу» офіційно святкують щорічно в третю неділю вересня згідно з Указом президента Л.Кравчука від 28 серпня 1993 № 356/93.

На підтримку ініціативи працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України 

п о с т а н о в л я ю:

Установити в Україні професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості - День працівника лісу, яке відзначати щорічно у третю неділю вересня.

 

Цей день присвячений людям, що працюють на благо зелених ресурсів держави. Дбають про береження та відтворення легенів нашої країни.
Ліс – не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки, основа економічної стабільності регіону. І ми поважаємо працю лісівників, спрямовану на збереження та примноження цього національного скарбу.

Від щирого серця вітаємо працівників лісу з професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я,наснаги та сприятливих умов для розвитку та підтримки лісового господарства України!

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua