Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Друк

Юридична допомога у вирішенні конфліктних ситуацій з профспілковими органами; представництво інтересів сторін при вирішенні трудових спорів (конфліктів)

Конфлікт (у тому числі і трудовий спір) - це зіткнення, серйозні розбіжності, під час яких людину охоплюють неприємні відчуття або переживання. Залагоджувати конфлікти - це вирішувати людські проблеми. Залагодити конфлікт означає майже напевно зберегти взаємовідносини.

Юристи Honcharuk & Partners готові:

bullet_ball_glass_red.png представити інтереси роботодавця в переговорному процесі і в суді;

bullet_ball_glass_red.png виступити посередником в конфлікті, позбавивши роботодавця від простоїв в роботі, голодовок, стихійних акцій, необгрунтованих судових позовів, досудових майнових претензій;

bullet_ball_glass_red.png документально оформити висунуті пропозиції;

bullet_ball_glass_red.png надати роботодавцеві вичерпні консультації;

bullet_ball_glass_red.png підготувати проекти відповідей для профспілки і для державних органів з приводу конфлікту;

bullet_ball_glass_red.png оформити накази про простій, відзиви із відпустки у зв'язку з виробничою необхідністю і так далі.

Юристи Honcharuk & Partners створять Вам комфорт в некомфортній ситуації! Звертайтесь!
 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua