Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Коментарі та публікації з питань трудового права
Що робити, якщо роботодавець вимагає виконувати обов’язки не передбачені трудовим договором? Друк
Статті - Думка юриста
П'ятниця, 19 серпня 2016, 14:00

 Якщо роботодавець вимагає виконувати обов’язки не передбачені трудовим договором це є грубим порушенням трудового договору. 

 
Що робити керівникові, якщо нещасний випадок стався на виробництві? Друк
Статті - Думка юриста
П'ятниця, 12 серпня 2016, 16:22

 За висновками роботи комісії з розслідування визнаються пов'язаними з виробництвом і складається акт за формою Н-1 про нещасні випадки, що сталися з працівниками під час виконання трудових обов'язків

 
Що робити при незаконному звільненні з роботи? Друк
Статті - Думка юриста
П'ятниця, 29 липня 2016, 16:37

 Українське законодавство передбачає широкий спектр дій для колишнього працівника чи робітника у разі незаконного звільнення чи не виплати заробітної плати.

 
Що робити працівникові у разі невиплати заробітної плати? Друк
Статті - Думка юриста
Четвер, 28 липня 2016, 00:00

Варто зазначити, при звільненні працівника заробітна плата виплачується в день звільнення. Про це йдеться у  1 ст. 116 КЗпП України. 

 
Відносини між працівником та роботодавцем Друк
Статті - HR-технології
Четвер, 18 липня 2013, 09:17

managerРобота сьогодні є одним із головних складових нашого життя. Нерідко трапляється, що в процесі трудової діяльності ми стаємо учасниками трудових спорів, хтось з нас на боці працівника, а хтось на стороні роботодавця.

 
Нерозголошення працівниками комерційної таємниці - одна із запорук успіху компанії Друк
Статті - Думка бізнесу
Середа, 08 серпня 2012, 13:42

"Укладання трудового договору є невід’ємним та обов’язковим при прийнятті працівника на роботу. Другим та найважливішим документом який впровадила компанія до підписання при прийнятті працівника – це договір про нерозголошення комерційної таємниці (який в свою чергу зобов’язує працівника не розголошувати та не використовувати комерційну таємницю в особистих цілях)" - вважає Андрій Омельченко - Генеральний директор Української Торгової Групи ЛІОМ; Комерційний директор Торгівельно-Виробничої Компанії МАКСУС.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua