Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Думка бізнесу
Нерозголошення працівниками комерційної таємниці - одна із запорук успіху компанії Друк
Статті - Думка бізнесу
Середа, 08 серпня 2012, 13:42

"Укладання трудового договору є невід’ємним та обов’язковим при прийнятті працівника на роботу. Другим та найважливішим документом який впровадила компанія до підписання при прийнятті працівника – це договір про нерозголошення комерційної таємниці (який в свою чергу зобов’язує працівника не розголошувати та не використовувати комерційну таємницю в особистих цілях)" - вважає Андрій Омельченко - Генеральний директор Української Торгової Групи ЛІОМ; Комерційний директор Торгівельно-Виробничої Компанії МАКСУС.

 
Права автора или copyright с трудовым договором и без него Друк
Статті - Думка бізнесу
П'ятниця, 25 березня 2011, 13:11

Авторское правоСогласно законодательству Украины автором может быть только физическое лицо, которое своей творческой деятельностью создало произведение.

Заключая договор на разработку рекламного макета, сайта или какой-то программы, заказчик имеет право быть единственным правообладателем заказанного. Рассмотрим, что может получить заказчик и с чем останется разработчик.

 
Кадровий потенціал ринку альтернативного палива та енергетики Друк
Статті - Думка бізнесу
Середа, 15 грудня 2010, 09:00

"В ближайшие 2-3 года можно ожидать увеличение количества рабочих мест в отрасли альтернативного топлива и энергетики в 3-4 раза" - считает Президент АТЭУ Виталий Давий.

Квалифицированный персонал для обслуживания такого рода объектов сегодня в Украине на вес золота.

 
Коворкiнг - робота разом але без єдиного керівника Друк
Статті - Думка бізнесу
Вівторок, 01 червня 2010, 11:39

Коворкинг-центр - способ уменьшить затраты на офисОдним из стимулов придерживаться дисциплины и распорядка бизнеса является наличие офиса. На помощь украинскому предпринимателю пришел опыт стран с развитой экономикой – опыт работы коворкинга.

Интервью с учредителем одного из киевских коворкинг-центров Андреем Мингазеевым.

 
Прогноз розвитку ринку праці після кризи Друк
Статті - Думка бізнесу
Понеділок, 15 березня 2010, 13:36

Вже сьогодні ринок вакансій змінюється через масові скорочення кадрів. Фінансово слабкі компанії втрачають не лише капітали, але й цінні трудові кадри, які не можуть миритися зі зниженням зарплати і шукають собі кращі робочі місця.

Про те, на які професії буде найбільший попит після кризи розповів ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом, доктор економічних наук, професор Валерій Борисович Захожай.

 
Практика трудових відносин на фінансовому ринку Друк
Статті - Думка бізнесу
Середа, 03 лютого 2010, 17:23

Самбірський Мар’ян Михайлович Директор ТОВ «Компанія з управління активами «Український інвестиційний капітал» Найголовніше на самому початку трудових відносин якомога чіткіше з’ясувати всі можливі питання взаємовідносин між працівником та роботодавцем: можливості з однієї сторони та обов’язки й відповідальність - з іншої.

Так вважає керівник однієї з компаній - учасників фінансового ринку.

 


Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua