Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Відносини між працівником та роботодавцем Друк
Статті - HR-технології
Четвер, 18 липня 2013, 09:17

managerРобота сьогодні є одним із головних складових нашого життя. Нерідко трапляється, що в процесі трудової діяльності ми стаємо учасниками трудових спорів, хтось з нас на боці працівника, а хтось на стороні роботодавця.

Трудові спори зараз не рідкість, в період економічної кризи вони набули особливої актуальності. Керівники фірм знаходять масу причин для звільнення працівників, також можуть створювати нестерпні умови праці, в результаті яких працівник сам звільнитися за власним бажанням. Також працівники часто стикаються з проблемами, пов'язаними з невиплатою заробітної плати, покладанням матеріальної відповідальностію. У той же час інтереси роботодавця теж можуть порушуватися недобросовісними співробітниками, що спекулюють на нормах трудового законодавства, які, як відомо, захищають права працівників.

Найбільш частими причинами виникнення трудових спорів є:

 

  • оспорювання звільнення;
  • оспорювання записів у трудовій книжці;
  • затримки у виплаті заробітної плати та інших виплат, встановлених трудовим законодавством;
  • утримання роботодавцем трудової книжки та інших документів, наданих працівником при прийомі на роботу;
  • оспорювання переведення на іншу роботу;
  • покладання на працівника матеріальної відповідальності;
  • застосування до працівника дисциплінарних стягнень.

Дуже важливо вчасно звернутися до професіоналів. Фахівці Honcharuk & Partners нададуть Вам весь комплекс послуг в області трудового права, грамотно зі знанням законодавства та судової практики захистять Ваші інтереси в будь-якій інстанції.

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua