Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Адреналін-відпочинок, як вітаміни для продуктивної праці Друк
Статті - HR-технології
Середа, 28 квітня 2010, 15:52

Адреналін - громадська організація заходів активного відпочинкуВідпочинок на природі завжди був та лишається найкращим джерелом натхнення та сил. Активний відпочинок на природі в колективі - є засобом зміцнення взаємовідносин та підвищення продуктивності праці.

Інтерв'ю із керівником та організатором ГО "Адреналін" Андрієм Крикуненком.

Як давно Ви почали вести активний спосіб життя? В чому він полягає?

Я ще з дитинства дуже активна людина. Змалку, почав займатись великим тенісом, але це більше була мрія моїх батьків, Мене приваблювали екстремальні види спорту, а саме, активний відпочинок. Спочатку це був волосипед, потім ролик, скей і так далі. Згодом я попав в Карпати в зимовий сезон з великою компанією друзів, там і зародилася ідея створити команду, яка б організовувала активні відпочинки цілий рік. Так, 1 листопада 2006 року я із моїми партнерами та друзями утворили Громадську Організацію “АДРЕНАЛІН”, скорочено - ГО "Адреналін".

Головною метою діяльності ГО "АДРЕНАЛІН" стало розвиток та популяризація екстремальних видів спорту, а також пропагандa здорового та активного способу життя.

За роки діяльності нами було організовано безліч поїздок до Буковелю та Драгобрату, школи дайвінгу, вейкбордингу та рафтингу. Своїми силами та силами партнерів і спонсорів ми провели декілька Всеукраїнських фестивалів, присвячених екстримальним видам спорту.

 

Як Ви вважаєте, наскільки потрібен активний відпочинок працівникам, що проводять свій день в офісах? В чому користь активного відпочинку?

Як колишній офісний працівник, пам'ятаю слово "п'ятниця" :).Буденність офісного життя, негативні моменти на роботі, втома... це все породжує неефективну працездатність, тому людині потрібен відпочинок, а саме активний, щоб як кажуть "стерти картинку мегаполісу". Щоб робочий тиждень проходив з мріями та надіями вихідними знову зустрітися із друзями, гарно навантажити м'язи та насолодитися вибухами енергії. А з понеділка включити мозок та дати відпочинок тілу - гарно попрацювати.

 

У Вашій практиці є досвід організації корпоративного відпочинку в горах, на березі гірських річок, замками та іншими історичними пом‘ятками України. Які враження отримували учасники таких заходів? Чи виправдовувалися сподівання керівників щодо підвищення ефективності роботи, зміцнення командного духу?

Так, звісно, враження не можливо описати, бо це краса, яку нам дарує матір-природа, яку треба бачити, відчувати і брати від неї усе, що вона дає.

На корпоративних заходах командний дух зростає, оскільки за межами офісу витираються рамки підпорядкування, планів з продажу та іншого. Колектив опиняється на відкритому просторі гірського схилу, березі довгої та швидкої річки або коридорах безкрайніх печер та водночас кожен починає розуміти, що плече колеги поруч, що є на кого покластися, що разом безпечніше, швидше та ефективніше.

Якщо на корпоративний захід запрошується і тренер з тім-білдінгу, то люди беруть учать у командних іграх. Тренер  формує завдання та групи незалежно від займаних посад, матеріального становища,  професійного досвіду та навантаження на роботі. В ситуації запланованого екстріму відбувається природній відбір, коли проявляються найбільш зібрані та найбільш уважні, найбільш кмітливі та організовані. Керівник отримує можливіть ефективно реформувати структуру підприємства. А працівники - відкрити в собі приховані здібності.

Під час відпочинку колеги спілкуються на інші теми, які не стосуються роботи. А після того з'являються спільні інтереси, як було класно в Карпатах, як хтось краще пройшов дистанцію або мріє купити велосипед.

 

Якого типу корпоративні заходи активного відпочинку Ви пропонуєте? Які програми?Андрій Крикуненко -
організатор корпоративних адреналін заходів

Тури вихідного дня в карпатах Драгобрат та Буковель. Також недільні тури на Домбай чи Приельбрусся - це основні напрямки взимку. В літній період - це походи в гори, сплави по річках України, печери, велотури, навчання на водних лижах та бордах, стрибки з парашутів, роупджампінг та ін.

З нашого боку можуть бути послуги як організації туру, так і проведення заходів з укріплення командного духу або формуванні змішаної програми, скажімо, коли частина часу присвячується тренінгу з підвищення професійних якостей та тренінгу з тім-білдінгу.

 

Чи порівнювали Ви ціна-якість-ефективність проведення корпоративних заходів в атмосфері активного відпочинку із заходами в інших умовах?

Я завжди стараюсь зробити незабутній відпочинок за доступною ціною.

 

В чому Ваша таємниця організації успішного корпоративного відпочинку?

Щира посмішка)))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Інтерв'ю з Андрієм Крикуненком, керівником ГО "Адреналін"

провела Ніна Булгакова, відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право
»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua