Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Оформлення проходження студентами практики Друк
Статті - Думка юриста
Субота, 05 грудня 2009, 16:35

Для проходження практики студентами вищих навчальних закладів України між підприємством та відповідним вищим навчальним закладом укладається договір про направлення студентів вищих навчальних закладів на практику до підприємства. В даному договорі може бути визначена відповідальність підприємства перед вищим навчальним закладом за порушення умов проведення практики.

При проведенні ознайомчої практики, на практикантів поширюються умови законодавства про охорону праці.

Отже, при прийнятті практикантів підприємство зобов’язане:

  • ознайомити практиканта з правилами внутрішнього трудового розпорядку;
  • для проходження практики закріпити за практикантом відповідного працівника та забезпечити практиканта необхідними для проходження практики засобам;
  • проінструктувати практиканта з техніки безпеки, виробничої санітарії, гігієни праці і протипожежної охорони.


У відповідності до ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушення вимог законодавчих та інших нормативних актів про охорону праці тягне за собою накладення штрафу на працівників від двох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

lawyer-button.gif

Мирослава Ковальова
Відділ кадрового аудиту
Порталу Трудове право


УВАГА! В зв'язку із змінами в законодавстві матеріал може втратити актуальність в якійсь з частин, тому краще звернутись за правовою консультацією.

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua