Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
"Декларація поваги" - громадська акція проти насилля Друк
Статті - Громадська думка
Четвер, 18 березня 2010, 18:50

Декларація поваги - акція проти насильства«Декларація поваги» — це можливість для кожного особисто підтримати рівні права та можливості жінок і чоловіків, а також захист прав дитини в Україні. Кожен підпис робить нас на крок ближче до забезпечення прав людини.

За статистикою, майже половина населення України стикається з домашнім насильством. 75% жертв домашнього насильства становлять жінки. Жінки зазнають дискримінації на робочому місці, отримуючи на 20–30% меншу заробітну плату, ніж чоловіки на аналогічних посадах. Нерівність стосується і сімейних відносин, і забезпечення прав дитини. Саме на вирішення таких проблем спрямована ініціатива підтримки «Декларації поваги».

Проект є спільною ініціативою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Представництва ЄС в Україні, а також проекту Європейського Союзу «Права жінок та дітей в Україні», який впроваджується Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй, Радою Європи, Міжнародною організацією праці та Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ). Захід проводиться у рамках впровадження міжнародної кампанії «Стоп насильству!» за підтримки «Національної мережі чоловіків-лідерів проти насильства».

«Декларація поваги» відкрита для підписання протягом 2010 року. Організатори акції сподіваються, що Ви приєднаєтеся до відомих діячів культури, мистецтва, спорту, політики та бізнесу, представників мас-медіа, міжнародних організацій та посольств країн членів ЄС в Україні, які вже підтримали її на урочистій церемонії відкриття напередодні Міжнародного жіночого дня.

Це лише початок великої послідовної інформаційної кампанії, що має на меті забезпечення рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків.  «Декларація поваги» — символ та показник бажання українців досягти цієї амбітної мети.

Ваш голос важливий. Він може вплинути на багатьох людей по всій Україні. Тож дайте себе почути!

«Декларація поваги» створена проектом «Права жінок та дітей в Україні — комунікаційний компонент», що має на меті реалізацію ефективної мультимедійної інформаційної кампанії для зміни стереотипів та підвищення обізнаності щодо статусу прав жінок та дітей в Україні. Проект фінансується Європейським Союзом, має бюджет 5 млн євро та триватиме до грудня 2011 року. Проект є частиною ширшої програми Європейського Союзу в Україні «Права жінок та дітей», яка складається з п'яти взаємопов'язаних компонентів та втілюється провідними міжнародними організаціями:

  • ЮНІСЕФ: пілотний проект у Хмельницькому «Розвиток комплексних превентивних послуг для дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах»
  • Міжнародна організація праці: проект «Рівність жінок і чоловіків у світі праці»
  • Програма Розвитку ООН: «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні»
  • Рада Європи: «Проект зі зміцнення та захисту прав жінок та дітей в Україні»
  • Комунікаційний компонент, який реалізується компанією Safege Brussels, спрямований на надання інформаційного забезпечення для усіх компонентів та проведення інформаційної кампанії.

Колектив порталу "Все про трудове право" додає свої підписи та закликає підтримати «Декларацію поваги», адже:

кожна особа заслуговує на повагу,

жоден в світі не повинен бути приниженим,

ніхто не має страждати від насильства.

Головний редактор
порталу «Все про трудове право»
Оксана Адамовська
 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua