Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Коментарі та публікації з питань трудового права
Допомога по догляду за дитиною Друк
Статті - Думка юриста
П'ятниця, 20 квітня 2012, 09:09

ЗАПИТАННЯ: Підкажіть, будь ласка, чи можу я отримувати матеріальну допомогу від держави, якщо дитині виповнилося 3 роки, але в мене ще є однорічна дитина? Чи тільки за одну дитину зможу отримувати субсидії?

ВІДПОВІДЬ: Питання призначення та виплати допомоги, зокрема допомоги при народженні, врегульовані Законом України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" та постановою КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 27 грудня 2001 р. № 1751.
 

 
Оформлення та виплата допомоги в зв'язку з вагітністю та пологами та по догляду за дитиною Друк
Статті - Думка юриста
Четвер, 28 липня 2011, 18:32

Відповідно до абз.3 ч.3 ст.38 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 р. № 2240-III (зі змінами та доповненнями) за період відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами, що збігається з відпусткою по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомога по вагітності та пологах виплачується незалежно від допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

 
Порядок зільнення в зв'язку з переведенням на іншу роботу Друк
Статті - Думка юриста
Понеділок, 25 липня 2011, 16:17

Переведення працівника на іншу роботу здійснюється в порядку передбаченому статтею 36 КЗпП України, в якій зазначені підстави припинення трудового договору, зокрема звільнення по переведенню.

 
Чи може працівник претендувати на відпустку без «піврічного» відпрацювання на новому місці роботи, при невикористаній відпустці на попередній роботі? Друк
Статті - Думка юриста
Понеділок, 25 липня 2011, 15:38

Статтею 79 Кодексу Законів про Працю України передбачено надання щорічних основної та додаткових відпусток повної тривалості у перший рік роботи працівникам після закінчення шести місяців безперервної роботи на даному підприємстві, в установі, організації.

 
Кадрова безпека підприємства. Перевірка даних нових співробітників Друк
Статті - Думка юриста
Вівторок, 12 липня 2011, 15:30

"Кадри вирішують все" - ця фраза стала крилатою ще за часів Радянського Союзу та є актуальною і на сьогоднішній день.

Адже саме від кадрів залежить буде те чи інше підприємство стрімко розвиватись чи навпаки. 

 
Відпустки для жінок, додаткові вихідні дні за чинним законодавством та в перспективі – за Трудовим кодексом України Друк
Статті - Думка юриста
Вівторок, 12 липня 2011, 14:45

Право на відпочинок працівників гарантовано Конституцією України (ст.45), яке реалізується відповідно до Кодексу законів про працю України (глава V) (або надалі за текстом – КЗпП України), Закону України «Про відпустки» (або надалі – Закон) та інших нормативно-правових актів.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua