Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Друк
Зразки документів
Неділя, 23 вересня 2012, 14:50

Безпосередньо, чинне законодавство не містить нормативного визначення "внутрішнього положення підприємства". Тим не менш, зміст означеного документа слід відносити до категорії розпоряджень роботодавця, які регулюють внутрішню діяльність підприємства.

При цьому, у відповідності до Наказу Головного управління державної служби України "Про затвердження нової редакції Порядку підготовки організаційних документів в Головному управлінні державної служби України та його територіальних органах" від 27.10.2006 № 356, надано визначення терміну "положення", яке застосовується у в органах управління державної служби.

Відтак, "положення - нормативний акт, який визначає завдання, обов'язки, права, відповідальність і організацію роботи підприємств та установ (їх структурних підрозділів (відділів, секторів) та територіальних органів), а також визначає порядок здійснення певної процедури".

При визначенні термінології, вважаємо за доцільне застосовувати вище означене визначення.


 
 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua