Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Постанова від 23.11.2010 №27-1 «Про затвердження Порядку звірення платників страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» Друк
Законодавство
Написав Пенсійний фонд України   
Вівторок, 23 листопада 2010, 14:11

ПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

23.11.2010 № 27-1

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
10 грудня 2010 р.
за №1244/18539

Про затвердження Порядку звірення платників страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

Відповідно до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" та пункту 12 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2007 N 1261 ( 1261-2007-п ), правління Пенсійного фонду України П О С Т А Н О В Л Я Є:

1. Затвердити Порядок звірення платників страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, що додається.

2. До 31 грудня 2010 року провести звірення платників страхових внесків до Пенсійного фонду України та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування.

3. Департаменту персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж (Малецький О.М.) та юридичному управлінню (Рябцева Т.Б.) подати цю постанову на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Ця постанова набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Голова правління Б.Зайчук

ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова правління
Пенсійного фонду України
23.11.2010 №27-1
Наказ Державної податкової
адміністрації
23.11.2010 №886


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
10 грудня 2010 р.
за №1244/18539

ПОРЯДОК
звірення платників страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

1. Цей Порядок розроблено відповідно до Законів України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (далі - Закон), "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та з метою приведення у відповідність даних щодо юридичних та фізичних осіб, які перебувають на обліку в органах Пенсійного фонду України та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування як платники страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - страхові внески).

2. Звірення даних платників страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування здійснюється шляхом інформаційного обміну на центральному рівні інформаційно-телекомунікаційними засобами в електронному вигляді або на магнітних та/або інших носіях даних.

3. Суб'єктами інформаційного обміну є:

  • Пенсійний фонд України;
  • Державна податкова адміністрація України;
  • Виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;
  • Виконавча дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України;
  • Державний центр зайнятості - виконавча дирекція Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

4. Назви файлів, структура, формат даних та вимоги до їх контролю, процедури взаємодії інформаційних систем та зміни до них визначаються суб'єктами інформаційного обміну відповідними спільними рішеннями, які оформлюються окремими протоколами, підготовленими на підставі цього Порядку.

5. Пенсійний фонд України забезпечує створення бази даних реєстру страхувальників Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування, на основі інформаційних систем у яких здійснюється облік страхувальників Пенсійного фонду України шляхом співставлення з базами даних фондів, базою даних Державної податкової адміністрації та взаємного обміну між Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва та Пенсійним фондом України відомостями з реєстраційних карток при вчиненні реєстраційних дій, передбачених Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців". Суб'єкти інформаційного обміну надають Пенсійному фонду України файл-запит з переліком платників визначеного формату.

6. Пенсійний фонд України у відповідь надає файл-відповідь із зазначенням результату звірення даних, які містяться в його базах даних на центральному рівні на момент формування відповіді. Відповідь надається в десятиденний термін з моменту отримання файлу-запиту.

7. За результатами перевірки стану обліку платників страхових внесків вносяться відповідні зміни до баз даних фондів загальнообов'язкового соціального страхування та/або Пенсійного фонду України.

8. Суб'єкти інформаційного обміну ведуть архіви всіх вхідних та вихідних файлів щодо інформаційного обміну.

9. Відповідальними виконавцями Порядку є:

  • від Пенсійного фонду України - директор департаменту персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж;
  • від Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності - начальник управління розвитку інформаційних технологій;
  • від Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України - начальник управління інформаційного забезпечення;
  • від Державного центру зайнятості - виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття - начальник відділу інформаційних систем та телекомунікацій;
  • від Державної податкової адміністрації України - начальник управління реєстрації та обліку платників податків.

Директор департаменту
персоніфікованого обліку,
інформаційних систем та мереж О.М.Малецький

Начальник управління реєстрації
та обліку платників податків Н.Г.Калєніченко

Останнє оновлення на Понеділок, 20 грудня 2010, 14:29
 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua